Gal jums atsibodo pardavinėti savo automobilį? Arba neturite laiko ir nenorite papildomai išleisti pinigų skelbimams? Šiuo metu yra labai populiari paslauga Auto Supirkimas

Auto supirkimas kas tai?

Tai paslauga kuri vis tampa populiaresnė. Šioje paslaugoje yra surinkti įvairiausi automobilių supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie perka automobilius už pačias geriausias kainas. Pasiūlyti jiems automobilį yra labai paprasta, jūs užeinate į mūsų puslapį, ten įvedate savo visą informaciją apie automobilį ir tuomet išsiunčiate visiems supirkėjams. Jei jums tenkina jų pasiūlyta kaina, tuomet susitariate vizito laiką ir jie atvyksta pas jus . Geriausia tai , kad jie padės jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, bei gauti SDK kodą

Automobilių supirkimas – superka automobilius, nesvarbu nuo jų lokacijos. Galite būti visai kitame miesto gale , ir jie vis tiek atvyks pas jus. Susitariate kainą, laiką, ir jie jau atvažiuoja.

Ar siūlomo automobilio būklė jiems svarbi?

Supirkėjams automobilio būklė nėra svarbi, tačiau tai lemia jūsų kainą. Kuo geresnė automobilio būklė, tuo geresnę kainą jie gali pasiūlyti jums. Tačiau jūsų automobilis gali būti su variklio defektu, vairu kitoje pusėje, nevažiuojantys arba net nurašyti draudimo kompanijų.

Auto Supirkimas
Auto Supirkimas

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Šiomis paslaugomis verta pasinaudoti, nes:

Greitai gausite pinigus – kuomet sutariate kainą, pinigus turėsite jau tą pačią dieną.

Greiti atsakymai – pateikdami savo automobilio siūlymą, atsakymą gausite per 20 minučių

Sutvarkys dokumentus – jums nereikės rūpintis dėl automobilio dokumentų, kadangi supirkėjai tai padarys už jus.

Atvyks pas jus į nurodytą vietą – kaip ir minėjome ankščiau, nėra svarbu kur gyvenate, supirkėjai atvyks pas jus į nurodytą vietą.

Prastos būklės automobiliai – jei jūsų automobilis yra blogos būklės, didelė tikimybė, kad nesudomins jokio kliento, ir užtruksite ilgai kol jį rasite, todėl automobilių supirkėjai tam puikiai tinka.

Jei jūsų automobiliui pasiūlyta kaina netenkins, jūs tiesiog galėsite atsisakyti jums pasiūlyto pasiūlymo, ir tai visai nieko nekainuoja.

Automobilių supirkimas – Tai puiki paslauga norintiems sutaupyti laiko ir neišleisti pinigų skelbimams, kadangi ir jie kainuoja nemažai.