Akumuliatoriaus krovimas namuose

Akumuliatoriaus krovimas namuose

Dažnai žmonės klausia kitų ar galima krauti akumuliatorius savo namuose, kaip geriausia krauti ir dar kiti keli klausimai.

  1. Ar galiu krauti automobilį per naktį?

Automobilį galite krauti per naktį, jeigu jūsų pakrovėjas naudoja lėtą krovimo pasirinkimą, su maža galia bei automatiniu atsijungimu. Taip pat patariama nelaikyti akumuliatoriaus prie krovimo srovės ilgiau nei 24 valandas.

2. Ar galiu krauti akumuliatorių neatjungus nuo automobilio?

Akumuliatorių galite krautis ir neatjungę nuo savo automobilio, tačiau visuomet saugiau yra jį išimti.

Jei jūsų akumuliatorius išsikrauna dažnai, tuomet tikriausiai jūsų automobilis turi gedimą, arba akumuliatoriaus galiojimo laikas jau yra pasibaigęs, ir jį jums reiks keisti.

3. Per kiek laiko pasikraus mano akumuliatorius?

Viskas priklauso nuo jūsų turimo įkrovimo įrenginio, bei kokios talpos jūsų akumuliatorius. Greito krovimo funkcijas turintys pakrovėjai, gali pakrauti akumuliatorių vos per 15 minučių. Kiti pakrovėjai, gali krauti akumuliatorių lėčiau ir gali trukti krovimas net virš 2 valandų. Geriausia turėti pakrovėją su indikatoriais, kurie parodo, kada jūsų akumuliatorius jau pakrautas.

Akumuliatoriaus krovimas namuose

4. Ar galiu krauti akumuliatorių namuose?

Galite krauti ir namuose, tačiau tai nėra rekomenduojama, nes tai yra pavojinga. Jūsų vieta turėtų būti gerai ventiliuojama ir sausa vieta.

5. Kaip žinoti kada pasikrovė akumuliatorius?

Vienuose pakrovėjuose yra indikatoriai, kurie pradeda šviesti žaliai, kai jau pasikrovė. Kai jau dvi valandas nesikeičia jūsų rodmenys, tuomet galite baigti jau savo krovimą.

Parašykite komentarą