Ruošiatės parduoti savo nenaudojamą motociklą, o gal būt niekas neperka ir norite kuo greičiau jį parduoti? Dažnai, motociklo pardavėjui reikia rasti tam tikrą klientą, o tai gali užtrukti labai ilgai. Taip pat reikia nepamiršti, kad dauguma ieškos tik tvarkingo motociklo. Taip pat pardavimams reikalingas tinkamas sezonas, kadangi žiemą maža tikimybė, kad kažkas ieškosis sau. Mes jums galime pasiūlyti puikią paslaugą – Motociklų supirkimas.

Kas per paslauga motociklų supirkimas?

Šia paslauga dažniausiai pasinaudoja žmonės norintys parduoti greičiau savo nenaudojamą motociklą, arba kam reikia gauti greitus pinigus. Mūsų bazėje yra įvairiausi supirkėjai, kurie perka ne tik automobilius, tačiau ir motociklus. Jūsų motociklas gali būti po eismo įvykio, arba tūrėti įvairiausius trūkumus. Mums nėra svarbi motociklo išvaizda, ar kokius trūkumus jie turi, mes vis tiek galime jį nupirkti. Norite pasiūlyti mums savo motociklą? Spauskite čia – > Moto Supirkimas. Užėję į šį puslapį jums reikia užpildyti visą reikiamą informaciją apie jūsų transporto priemonę. Užpildę šią informaciją spauskite mygtuką ,, Siųsti”. Jūsų pasiūlymas bus išsiųstas visiems supirkėjams. Dažniausiai atsakymai yra pateikiami per 15 – 20 minučių. Jei jums netiks pasiūlyta kaina, visuomet galėsite jos atsisakyti. Tačiau jei kaina jus domins, tuomet galėsite sutarti dėl vizito.

Ar svarbus motociklo stovis?

Motociklai yra superkami įvairiausių stovių, bei su gedimais. Tikrai dėl to nereikia sukti galvos. Jūsų motociklas taip pat gali būti labai senas, arba labai gerų metų. Taip pat gali būti po eismo įvykio, su gedimais, be techninių apžiūrų, nurašyti draudimų kompanijų. Kad ir koks stovis, mes vis tiek galime pasiūlyti jums gerą kainą ir iš jūsų nupirkti.

Ar verta siūlyti savo motociklą?

Mes jums siūlome pasinaudoti šia paslauga , kadangi jums tai visai nieko nekainuoja. Jei nepatiks pasiūlyta kaina, galėsite jos tiesiog atsisakyti. Taip pat privalumas, kad nemokamai sužinosite, kiek įvertino jūsų motociklą.

O geriausia tai, kad :

Pinigus gausite tą pačią dieną – jei jums prireikė skubiai pinigų, susitariate vizitą ir kainą, ir pinigus turėsite netrukus.

Perkami motociklai su gedimais – kartais nesinori leisti pinigų tvarkymams, o žmonės retai perka sugedusius motociklus, todėl tai puikus pasiūlymas jums

Sutvarkysime dokumentus – neturite patirties su dokumentu tvarkymu arba sdk kodu? Tikrai ne problema, nes mes viską jus padėsime padaryti.

Motociklu supirkimas