Pardavinėjate savo automobilį? O gal neturite laiko jį parduoti , ir norite kuo greičiau jo atsikratyti ir matyti pinigus tą pačią dieną? Automobilių Supirkimas Vilniuje gali nupirkti jūsų automobilį vos per vieną valandą.

Automobilių Supirkimas Vilniuje kas tai per paslauga?

Ši platforma yra vis dažniau naudojama. Mes esame surinkę automobilių odaikus iš Vilniaus, kurie gali įsigyti jūsų mašiną per kelias valandas ir pasiūlyti puikias kainas. Norėdami pasiūlyti savo automobilį šiems odaikams, tiesiog sekti nuorodą – > Auto Supirkimas, ir dešinėje ekrano pusėje įrašyti savo mašinos duomenis, tada paspauskite mygtuką „Siųsti”. Odaikai gaus jūsų informaciją ir pasiūlys geriausią kainą. Jei pasiūlymas jūsų tenkina, galite susitarti dėl susitikimo. Jei kaina nepriimtina, galite ją atmesti.

Ar verta jiems siūlyti automobilį?

Pasiūlyti jiems automobilį tikrai verta, kadangi ši paslauga yra visiškai nemokama. Jei jums nepatinka pasiūlymas, galite jo atsisakyti, arba pasakyti, už kokią minimaliai sumą parduotumėte savo automobilį. Pinigus gaunate jau tą pačią dieną, tad nereikia vargti pardavinėjant automobilio. Perkami ir seni automobiliai, kurie yra su gedimais ir jūsų kieme tik veltui užima vietą. Atsakymą gausite vos per 20 minučių, tad nereikės ilgai laukti pasiūlymo. Jei neturite patirties su dokumentų tvarkymais, tai irgi ne problema, kadangi supirkėjai padės jums viską sutvarkyti. Atvyksta tiesiai pas jus į nurodytą adresą, kuriame gyvenate, tad jums niekur vykti nereikia.

Ar tinka su defektais automobiliai?

Mes galime nupirkti bet kokios būklės automobilius, taip pat jie gali turėti ir įvairiausius defektus. Jūsų automobilis gali būti nevažiuojantis, be techninės apžiūros, su vairu dešinėje, tvarkingas, supuvęs ar dar su kokiais nors kitais defektais. Taip pat jūsų automobiliai gali būti nurašyti ir draudimo kompanijų. Kaip ir minėjome, jūs galite mums siūlyti bet kokios būklės automobilius, o mes pasistengsime pasiūlyti jums pačias geriausias kainas.