Nevažiuojančių automobilių supirkimas visoje Lietuvoje. Galime nupirkti jūsų nevažiuojanti automobilį, bet kuriuo paros metu. Geriausia ,kad galėsime padėti jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Puiki paslauga, kurie nori kuo greičiau atsikratyti savo automobilio.

Nevažiuojančių automobilių supirkimas kas per paslauga?

Ši paslauga tampa vis žinomesnė visame pasaulyje. Šiai paslaugai yra surenkami įvairiausi supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie supirkinėja bet kokios būklės automobilius. Šie žmonės stengiasi pasiūlyti kuo geresnes kainas, visiems siūlytojams. Jiems pasiūlyti automobilį yra labai paprasta, jums reikia spustelėti – > Automobilių supirkimas ir dešinėje pusėje užpildyti savo automobilio informaciją į siūlymo formą.

Įvedę visą reikiamą informaciją, spauskite apačioje mygtuką siųsti. Ir jūsų transporto priemonės pasiūlymas yra išsiunčiamas iš karto visiems supirkėjams, kurie yra mūsų duomenų bazėje. Dažniausiai atsakymo galite tikėtis per ateinančias 10 minučių. Jums bus pateiktas kainos pasiūlymas. Jei jus sudomins pasiūlymas, tuomet galite susitarti dėl apžiūros vizito. Jūsų nevažiuojantį automobilį patrauks iš jūsų kiemo jau tą pačią dieną.

Ar svarbi mano automobilio būklė?

Jiems nėra svarbu su kokiais gedimais jūsų automobilis, ar kokio stovio jis yra. Jie perka įvairiausias transporto priemones, nepriklausomai nuo jų būklės ar gedimų. Automobilis gali būti ir su vairu kitoje pusėje arba net nurašytas draudimo kompanijų.

Ar vertėtų pasinaudoti šia paslauga?

Šia paslauga mes siūlome pasinaudoti visiems asmenims, kurie ruošiasi pardavinėti savo transporto priemones. Jums pasiūlyti savo automobilį nekainuoja visiškai nieko. Jei jums nepatiks pasiūlyta kaina, jūs galite tiesiog jos atsisakyti. Didžiausi privalumai šių paslaugų:

Gausite greitai pinigus – pinigus galite gauti jau tą pačią dieną, pasiūlę savo automobilį. Supirkėjai atvyksta tą pačią dieną.

Atvyksta pas jus – jūs nurodysite savo automobilio koordinates ir jie atvyks, tiesiai į nurodytą adresą.

Paslauga nemokama – jei jums nepatinka pasiūlymas, galite atsisakyti, kadangi siūlyti nekainuoja visai nieko.

Padės sutvarkyti dokumentus – jei neturite patirties su dokumentų tvarkymu, tai nėra problema. Padės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, taip pat ir su SDK kodu.

Nevažiuojančių automobilių supirkimas
Nevažiuojančių automobilių supirkimas