Norite parduoti savo nenaudojamą mikroautobusą, o gal tiesiog sunkiai sekasi jį parduoti? Pardavimas šiais laikais reikalauja daug laiko, nes reikia paruošti puikią prekinę išvaizdą. Visi pirkėjai ieškosi tvarkingų transporto priemonių, ir nori gražios išvaizdos. Reikia nepamiršti, kad skelbimai šiais laikais taip pat kainuoja nemažai, o kuo ilgiau pardavinėjate savo mikroautobusą, tuo daugiau pinigų tam išleidžiate. Turime jums pasiūlyti puikią paslaugą – Mikroautobusų supirkimas.

Kas tai per paslauga mikroautobusų supirkimas?

Ši paslauga yra puiki tiems, kas nori parduoti kuo greičiau savo mikroautobusą. Mes turime įvairiausius supirkėjus iš visų Lietuvos kampelių, kurie jau pasiruošę nupirkti mikroautobusą. Geriausia tai, kad perkami įvairiausios būklės. Jei jūsų transportas yra nurašytas draudimo kompanijų, sugedęs, nevažiuojantis, skendęs, su vairu dešinėje pusėje, ar kitokiais defektais, mes vis tiek galime jį nupirkti. Reikia nepamiršti, kad perkame ir puikios būklės. Norite pasiūlyti mums? Jums reikia užeiti į šį puslapį -> Perkame mikroautobusus . Užėję į šį puslapį jums reikės užpildyti visą prašomą informaciją apie jūsų transporto priemonę, tiesiog suvesti informaciją į tam tikrus laukelius. Kai užpildote visą informaciją, sekantis žingsnis kurį turėsite padaryti, tai tiesiog paspausti ,,Siųsti”. Tuomet lieka laukti pasiūlymo, nes vos vienu paspaudimu išsiunčiamas pasiūlymas visiems supirkėjams. Dažniausiai atsakymą dėl mikroautobuso kainos sulauksite per maždaug 15 – 20 minučių. Jei jums patiks pasiūlyta kaina, su pirkėju galėsite susitarti vizitą. Bet jei kaina jūsų nedomins, visada galėsite atsisakyti pasiūlymo.

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Šiomis paslaugomis jums tikrai verta pasinaudoti, kadangi neišleisite nei skatiko. Jūs pasiūlysite mums savo mikroautobusą, o mes pateiksime jums geriausius kainos pasiūlymus. Kaip ir minėjome, jei netiks pasiūlymas , visada galėsite jo atsisakyti, ir tai nieko nekainuos. Jei neturite patirties su dokumentų tvarkymu, arba neturite SDK kodo, tai irgi nėra problema. Mes padėsime jums sutvarkyti reikiamus pirkimo ir pardavimo dokumentus, bei parodysime kaip galite gauti SDK kodą. Jei reikalingi skubūs pinigai, juos taip pat gausite jau tą pačią dieną. Siūlykite savo transporto priemonę jau šiandien.

Mikroautobusų supirkimas
Mikroautobusų supirkimas