Ketinate parduoti savo nenaudojamą autobusą? O gal tiesiog pavargote jį pardavinėti ir mokėti veltui už skelbimus? Turime jums pasiūlyti puikią paslaugą – Autobusų supirkimas. Mes galime nupirkti jūsų autobusą, bet kuriuo paros metu, ir bet kurioje Lietuvos vietoje.

Kas yra Autobusų supirkimas?

Paslauga kuri tampa vis populiaresnė, tarp bet kokios transporto priemonės pardavimo. Šiai paslaugai yra pastoviai atrinkinėjami supirkėjai, kurie perka įvairiausias transporto priemones iš visos Lietuvos. Jiems pasiūlyti savo automobilį labai paprasta. Dabar užpildę vieną kartą anketą, išsiųsti pasiūlymą iš karto visiems. Kyla klausimas kaip tai padaryti? Jums reikia spausti čia -> Auto Supirkimas. Tuomet reikės užpildyti visą prašomą informaciją apie jūsų autobusą. Užpildę savo informaciją, spustelsite mygtuką ,,Siūlyti automobilį”. Tuomet jūsų pasiūlymas išsiunčiamas iš karto visiems supirkėjams. Dažniausiai tikėtis kainos pasiūlymo galima per 15 – 20 minučių, bet kuriuo paros metu. Jei jūsų nesudomino pasiūlyta kaina, jūs galite tiesiog atsisakyti, arba ieškoti kompromisų. Jei jums kaina tiks ir patiks, tuomet galite susitarti dėl tolimesnio vizito.

Ar verta siūlyti savo autobusą?

Savo autobusą jums pasiūlyti tikrai verta, nes tai jums nieko nekainuoja. Taip pat, galite kur kas greičiau jį parduoti, nei laukti kol atsiras pirkėjas per skelbimus. Jei jūsų nesudomina pasiūlymas, bent jau sužinosite siūlomą kainą už jūsų transportą. Privalumas , kad turėsite greitai pinigus savo kišenėje, ir nereikės vargti jį pardavinėjant. Atsakymo dėl kainos sulauksite vos per 20 minučių. Kartais atsitinka ir taip, kad žmonės neturi patirties su pirkimo ir pardavimo sutartimis. Tačiau tai nėra problema, kadangi supirkėjai jums padės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, taip pat ir su SDK kodu. Reikia nepamiršti, kad perkami ir labai prastos būklės autobusai, su gedimais ar net nurašyti draudimo kompanijų. Net jei ir jūsų autobusas negali važiuoti, mes jį patrauksime iš jūsų kiemo.

Mes galime nupirkti ne tik jūsų autobusą ,tačiau ir kitas transporto priemones. Kaip ir minėjome, visos transporto priemonės gali būti su gedimais, tvarkingos, su vairu dešinėje, degusios, skendusios ar kitokius defektus turinčios.