Norite parduoti savo sunkvežimį ? Mes superkame įvairiausius sunkvežimius, tvarkingus , arba su įvairiausiais defektais. Sunkvežimių supirkimas – tai puiki paslauga tiems, kas nenori gaišti laiko pardavinėdami savo transporto priemonę, ir neišleisdami veltui įvairiausiems skelbimams.

Sunkvežimių supirkimas kas tai?

Tai paslauga, kurią teikia įvairiausi supirkėjai iš visos Lietuvos. Mes turime didelę komandą, kuri pasiruošusi nupirkti jūsų sunkvežimį už pačias geriausias kainas. Jums reikia tik pasiūlyti jį mums, o mes pasistengsime pateikti kuo geresnę kainą jums. Norint pasiūlyti jį mums, jums reikia spausti čia – > Skubus sunkvežimių supirkimas. Užėję į šią nuorodą jums reikės įvesti informaciją kuri yra pateikta. Tiesiog į langelius įvesti reikiamą informaciją. Įvedus visą informaciją į pasiūlymo formą, spauskite mygtuką ,, Siųsti”. Tuomet jūsų pasiūlymas yra išsiunčiamas visiems supirkėjams kurie yra mūsų bazėje. Ir belieka laukti kainos pasiūlymo, dažniausiai pasiūlymai yra pateikiami per 20 minučių. Jei jums patiks pasiūlyta kaina, tuomet suderinsite vizitą pirkėjo.

Ar sunkvežimio būklė yra svarbi?

Mums jūsų sunkvežimio būklė tikrai nėra svarbi. Tačiau nuo būklės, priklausys jums pasiūlyta kaina. Jūs mums galite siūlyti tvarkingus, arba turinčius įvairiausius defektus. Taip pat galite siūlyti ir nurašytus draudimo kompanijų, su vairais dešinėje pusėje.

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Mes jus tikrai siūlome pasinaudoti šiomis paslaugomis, kadangi tai jums nekainuos visiškai nieko. Ši paslauga yra tiesiog nemokama. Jei jums netiks pasiūlyta kaina už sunkvežimį, jūs galite tiesiog jos atsisakyti. O jei tenkins kaina, tiesiog susitarsite dėl vizito. Geriausi dalykai tai,kad

Pinigai kelių valandų bėgyje – sutarus kainą, ir vizitą, pinigus gausite jau tą pačią dieną, jums patogiausiu būdu.

Prastos būklės sunkvežimiai – jei turite prastos būklės sunkvežimį, maža tikimybė ,kad kažkas pirks tokį, tačiau mes jį galime tikrai nupirkti.

Padėsime sutvarkyti reikiamus dokumentus – gal neturite SDK kodo, arba nemokate sutvarkyti pardavimo dokumentų? Tai mažiausia problema, nes visi supirkėjai turi tame patirties, ir padės jums tai sutvarkyti.

Nevažiuojantys sunkvežimiai – jei turite nevažiuojantį sunkvežimį, mes jį vis tiek galime išsivežti iš jūsų kiemo.

Automobilių Supirkimas yra puiki paslauga, norintiems parduoti savo transporto priemonę per vieną d.d