Automobilio siūlymas

Automobilio siūlymas visiems supirkėjams, mūsų internetiniame puslapyje yra labai paprastas. Vos vienu paspaudimu, jūs galite išsiųsti savo siūlomą transporto priemonę, visiems supirkėjams.

Automobilio siūlymas

Norėdami pasiūlyti savo turimą automobilį, jums reikia užeiti į -> Automobilių Supirkimas (AutoSupirkejai24.lt) pagrindinį puslapį. Vos tik ateinate į puslapį, dešinėje pusėje pamatysite siūlymo formą. Jei puslapį atsidarote per mobilųjį įrenginį, tuomet paeikite į apačią ir matysite formą. Formoje prašome įvesti tik pačius reikalingiausius laukelius, kurie reikalingi, kad supirkėjai galėtų įvertinti jūsų siūlomo automobilio kainą. Jums reikės užpildyti duomenis apie transporto priemonės markę, modelį, pagaminimo datą, koks yra kėbulo tipas, pavarų dėžę, varomuosius ratus, techninę apžiūrą, darbinį turį, ridą, kokios sumos pageidaujate, jūsų elektroninis paštas, jūsų telefono numeris, trumpas aprašymas ir tuomet prisegti kelias nuotraukas.Automobilio siūlymas

Supirkėjų informacija

Portale yra daugiau nei vienas supirkėjas, o tai reiškia, kad jų yra daug ir išsidėstę po visą Lietuvą. Jūsų lokacija nėra prioritetas, nes gali atvykti bet kuriuo metu, į bet kokią lokaciją. Dažniausiai atsakymo galite tikėtis per ateinančias 10 – 15 minučių. Atsakymai pateikiami paskambinus į jūsų mobilųjį telefoną arba parašius laišką į jūsų pateikta elektroninį paštą.

Ar verta jums pasiūlyti?

Pasiūlyti savo norimą transporto priemonę supirkėjams visiškai nieko nekainuoja. Nėra svarbu ar jūs atsisakysite pasiūlymo ar parduosite supirkėjams, tačiau jums nereikės mokėti, nei vieno euro už šią paslaugą.

Visi supirkėjai iš mūsų komandos, stengiasi pasiūlyti geriausias kainas siūlytojams. Jei vienas pasiūlo jums mažą kainą, siūlome palaukti ir kitų supirkėjų pasiūlymų.

Mes atvykstame jums patogiausiu metu. Jeigu prireiks pinigų naktį, nekils jokių problemų, kadangi galime atvykti ir nakties metu.

Padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, jei neturite patirties. Taip pat galima padėti ir su SDK kodu.

Atsiskaitysime jums palankiausiu metodu, galime grynaisiais arba bankiniu pavedimu.

Jei jūsų automobilis yra nevažiuojantis, tuomet jį išgabensime su tralo pagalba.

Daužti automobiliai susilaukia mažai dėmesio, tačiau mes galime nupirkti ir visai nesvarbu, kokios jie būklės.

Jeigu perkate automobilį

Jeigu ruošiatės pirkti naudotą automobilį, tuomet VIN patikra portalas jums padės ir neliksite apgauti. Net dauguma supirkėjų naudoja šį portalą, kad gautų kuo daugiau informacijos apie perkamą automobilį.

Parašykite komentarą