Sužinokite savo automobilio supirkimo kainą

Norite greičiau parduoti savo automobilį nevargdami jį tvarkant ar dedant skelbimus? Tuomet siūlome apačioje užpildyti mūsų Automobilio siūlymo forma ! Atsakymą gausite vos 1 valandos bėgyje. Siūlyti automobilį nekainuoja nieko.

Kodėl verta siūlyti automobilį mums?

Automobilių Supirkimas – paslaugą kurią mes teikiame visoje Lietuvoje. Ir galime atvykti į bet kurį kampelį pas jus. Jūsų automobilis gali būti skendęs, daužtas, tvarkingas, be techninės apžiūros ar net nurašytas, mums tai nėra svarbiausi prioritetai. 

Mes jums padėsime sutvarkyti reikalingus dokumentus, jei jūs to padaryti nemokate. Jei jums skubiai reikia pinigų, tuomet nemiegantys supirkėjai gali atvykti pas jus net ir naktimis, tad greiti pinigai jums yra garantuoti. Jei jūsų netenkins automobilio pasiūlyta kaina, jūs galite tiesiog jos atsisakyti, o pasiūlyti jums visiškai nieko nekainuos.

Taip pat reikia nepamiršti, kad automobilį norint parduoti reikia paruošti ir jo prekinę išvaizdą, bei visi pirkėjai norės tvarkingo automobilio. Dar kitas aspektas, kad skelbimai kainuoja taip pat nemažai šiais laikais, tad tikrąją ta žodžio prasme sutaupysite ir ant skelbimų, laiko paruošiant automobilio gražią išvaizdą, jį tvarkydami.

Automobilio siūlymo forma

Norėdami pasiūlyti savo automobilį mums, jums tik reikia užpildyti virš šio teksto esančią lentelę, ir pamygti ,, Siūlyti automobilį”. Užpildžius visus laukelius ir paspaudus mygtuką, automatiškai pasiūlymas yra persiunčiamas visiems automobilių supirkėjams. 

Supirkėjai gavę jūsų pasiūlymą, atsakys jums per įspūdingai greitą laiką.

Automobilio Siūlymo Forma