Automobilių pardavimų rinka karantino metu

Automobilių pardavimų rinka karantino metu

Šiuo metu siaučia visiems gerai žinomas virusas ,,Covid 19″. Ir dažnai žmonėms kyla klausimas apie Automobilių pardavimų rinka karantino metu.

Karantino pradžioje buvo negalima įvežti naujų automobilių iš kitų užsienio šalių, ir vis mažėjo paklausa, kadangi buvo tik perkami, tačiau ne parduodami.

Tačiau tame galime įžvelgti ir pliusų, kad kiti pardavėjai, remontuoja savo automobilius, nori gauti greičiau pinigų, ir mažina kainas.

Sunkiau nupirkti automobilį, nes negalima išvykti iš savo miesto apskrities, ir reikia laikytis karantino taisyklių. Ir tai automatiškai, kenkia rinkai, nes sumažėja didelis procentas klientų. Tačiau tame galime ir įžvelgti pliusą, kad pardavėjai norėdami greičiau jį parduoti, vis nuleidinėja kainas. Ir automobilių kainos tikrai gan stipriai krenta, dažniau galime rasti automobilius pigiau negu rinkos kaina.

Kodėl kainos krenta? Perpardavinėtojai sumokėję pinigus už automobilį, nori juos greičiau atgauti, tačiau kai paklausa sumažėjus, jiems tenka mažinti kainą.

Žmonės prarado darbus, ir savo pastovias pajamas, ir neturi galimybių įsigyti naujo automobilio, kitiems yra baimė vykti pas žmogų apžiūrėti automobilio, nes bijo susirgti virusu.

Kas nori nusipirkti automobilį pigiau, tai puikus jiems variantas naudotis šia proga.

Kam verta pirkti šiuo metu automobilį?

Automobilį vertą pirkti tik tiems, kurie turi tikrai pajamų, kadangi niekas nežino kiek laiko dar tęsis karantinas, ir kada galite prarasti savo pinigus.

Parašykite komentarą