Automobilių stiklų remontas: kodėl ši paslauga tokia svarbi?

 

Priekinis automobilio stiklas – nėra tik paprastas stiklo gaminys. Tai svarbi jūsų turimos transporto priemonės dalis. Įskilęs stiklas blogina matomumą ir kelia pavojų ne tik jums, bet ir visiems keleiviams. Kokybiški automobilių stiklai turėtų būti kiekvieno atsakingo vairuotojo remonto prioritetu.

Priekiniai transporto priemonių stiklai apsaugo visus keleivius nuo įvairių išorinių elementų. Tai tarsi apsauginis sluoksnis, apsaugantis žmones nuo sužalojimų avarijos metu. Kokybiški automobilių stiklai užtikrina transporto priemonių konstrukcijų vientisumą.

Pastebėjus įdaužą ant stiklo – būtina kuo skubiau kreiptis pagalbos. Automobilių stiklų remontas paprastai atliekamas greitai ir nebrangiai, svarbiausia neuždelsti ir nelaukti, kol įdauža išsiplės, nes tada jau gali tekti keisti visą priekinį automobilio stiklą. Šiuo klausimu reikėtų nelaukti ir tokiu būdu nesistengti sutaupyti pinigų, nes statistika rodo, kad vėliau tenka sumokėti dar didesnes pinigines sumas.

Kodėl automobilių stiklų remontas yra svarbi paslauga?

  • net ir nedideli pažeidimai dėl padidėjusio slėgio gali greitai išplisti per visą priekinį stiklą. Slėgis atsiranda neišvengiamai dėl temperatūros pokyčių ir net automobilio plovimo. Viso stiklo keitimas kainuoja brangiau ir užima daugiau laiko, nei tik nedidelės įdaužos remontas. Net ir nedideli stiklo pažeidimai blogina matomumą ir sudaro labai nesaugias vairavimo sąlygas. Reikėtų paminėti, kad prie įdaužos dažnai patenka ir įvairių nešvarumų, kuriuos išvalyti tampa nebeįmanoma. Nedideles bėdas reikėtų spręsti greičiau, kol jos netapo didelėmis problemomis;
  • stiklo įtrūkimai pablogina visos transporto priemonės konstrukcijos vientisumą. Taip jau yra, kad priekinis stiklas suteikia visam automobiliui tvirtumo, nes, pavyzdžiui, avarijos metu jis palaiko transporto priemonės stogą, neleidžia iškristi keleiviams ir padeda tinkamai išsiskleisti saugos pagalvėms. Jeigu avarijos metu atsitrenksite į priekinį stiklą, kuris jau bus prieš tai įskilęs – jis tik dar lengviau duš ir nesuteiks taip reikalingos reikalingos konstrukcinės atramos;
  • tai greita ir labai dažna paslauga. Patyrę specialistai turi reikiamos patirties ir tinkamus įrankius, todėl įdauža stikle paprastai pakeičiama vos per 10 – 15 minučių. Ši paslauga nieko nekainuoja vairuotojams, kurie savo transporto priemones draudžia KASKO draudimu. Kitu atveju klientai visada gali rinktis skirtingus automobilių servisus savo mieste ir ieškoti, kas tokias paslaugas atlieka pigiau.