Senų automobilių supirkimas: kodėl verta?

Yra daug skirtingų priežasčių, kurios gali priversti pasinaudoti automobilių supirkėjų paslaugomis. Viena dažniausiai minimų priežasčių – galimybė transporto priemonę parduoti greitai ir paprastai. Lietuvoje veikia bent kelios dešimtys aktyvių supirkėjų, todėl surasti, kas nupirks jūsų mašiną yra itin paprasta. Tačiau net ir atmetus aktyvių supirkėjų skaičių, bet kuris pasirinktas supirkėjas standartiškai mašiną gali nupirkti per 24 valandas ar net greičiau, jei jis pagrindinę veiklą vykdo jūsų mieste ar netoli jo. Prie to pridėkime tą faktą, kad supirkėjas tuo pačiu metu pasirūpina tiek dokumentų sutvarkymų, tiek automobilio išsivežimu, tiek sklandžiu atsiskaitymu ir jūs turite paslaugos paketą, kuris tikrai turėtų patikti tiems, kurie nori savo automobilį parduoti greitai bei nenori apsikrauti skelbimų kūrimo ir kitais rūpesčiais.

Bet tai – tik vieną priežasčių, kodėl automobilių supirkimas yra paklausus. Kita priežastis – galimybė parduoti bet kokios būklės seną automobilį. Senų automobilių pardavimas gali būti pakankamai sudėtinga užduotis, nes jie gali turėti labai mažą paklausą, todėl surasti jiems pirkėją gali būti sunku. Tokiais atvejais senų automobilių supirkimas yra ta paslauga, kuri gali būti išskirtinai naudinga. Pasinaudojus ja galima greitai atsikratyti senu automobiliu, kuris gali kelti daugybę rūpesčių

  • užima vietą kieme ar garaže;

  • laikui bėgant dar labiau nuvertėja;

  • gali pareikalauti priežiūros ar remonto išlaidų;

  • galiausiai gali sukelti teisinių problemų, susijusių ne neeksploatuojamų automobilių laikymu.

Senų automobilių supirkimas leidžia išvengti visų šių problemų, o pats supirkimo proceso paprastumas užtikrina, kad savo transporto priemone atsikratysite ne tik pelningai, bet ir greitai. Bet tai – dar ne viskas.

    1. Galimas ir nevažiuojančių ar sugedusių automobilių supirkimas

Senas automobilis senam automobiliui nelygus. Kartais auto supirkėjo paslaugos pasirenkamos todėl, kad alternatyva – mašinos pardavinėjimas keliant skelbimus – yra implesnė laikui. Tačiau kitais atvejais senas automobilis gali apskritai neturėti paklausos dėl savo techninės būklės. Jei automobilis yra nevažiuojantis ar sugedęs, tuomet automobilių supirkimas gali tapti bene vieninteliu pasirinkimu, jei norima tokį automobilį parduoti. Aišku, galima mašiną bandyti suremontuoti, bet tai yra laikui ir pinigams implus procesas, kuris negarantuoja, kad sutvarkytą automobilį bus galima parduoti pelningai.

Todėl dažnai yra pasirenkama automobilių supikimo paslauga, kuri leidžia parduoti bet kokios būklės automobilį. Supirkėjams galima drąsiai siūlyti bet kokias transporto priemones, neatsižvelgiant nei į jos markę, nei į modelį. Juos domina:

  • daužti automobiliai;

  • sugedę automobiliai arba turintys kitų defektų (pvz. surūdiję);

  • visiškai nevažiuojantys ar tiesiog techninės apžiūros nepraėję ar draudimo neturintys automobiliai.

Kadangi tokios mašinos transportavimu pasirūpina pats supirkėjas (o dauguma jų dirba visoje Lietuvoje) tai dar labiau supaprastina pardavimą, nes nereikia sukti galvos, kaip automobilį pristatyti į kitą vietą (pvz. į metalo laužo aikštelę, jei pasirenkama juo atsikratyti taip).