Superkame automobilius geriausiomis kainomis visoje Lietuvoje. Jei neturite laisvo laiko automobilio paruošimui pardavimui, arba nenorite išleisti papildomai skelbimams tai puiki paslauga jums.

Automobilių Supirkimas kas tai?

Tai paslauga kuri plinta jau visoje Lietuvoje. Šiai paslaugai mes esame atrinkę įvairiausius automobilių supirkėjus iš visų Lietuvos kampelių. Jie stengiasi pasiūlyti už jūsų automobilį kuo didesnę kainą, kad ir jums ir jiems būtų gerai. Pasiūlyti automobilį yra labai paprasta, tiesiog užeikite į mūsų pradinį puslapį ir užpildykite pasiūlymo formą ir spauskite ,, siųsti” ir visi supirkėjai gaus jūsų automobilio pasiūlymą. Tuomet gavę jūsų siūlomą automobilį, dažniausiai yra atsakoma per 20 – 30 minučių. Jei jums tinka pasiūlyta kaina, tuomet susitariate jums tinkantį laiką ir jie atvyksta tiesiai pas jus. Jei neturite sutarčių, arba nežinote kaip reikia sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, jie jums padės tai padaryti.

Superkame automobilius bet kokios būklės

Jūsų automobilio būklė tikrai nėra svarbi, tačiau nuo jos priklauso jums pasiūlyta kaina. Kuo geresnis automobilio stovis, tuo geresnę kainą jums galės pasiūlyti. Jei jūsų automobilis yra daužtas, nevažiuojantis, be techninės apžiūros, mes vis tiek jį galime nupirkti. Taip pat jis gali būti ir nurašytas draudimo kompanijų, supuvęs, ar net su vairu kitoje pusėje.

Superkame automobilius
Superkame automobilius

Ar verta pasinaudoti šiomis paslaugomis?

Šia paslauga verta pasinaudoti, kadangi galite nemokamai sužinoti kiek už jūsų automobilį gali pasiūlyti įvairiausi supirkėjai. Taip pat gausite kur kas greičiau pinigus, negu patys pardavinėtumėte per skelbimus.

Siūlome pasinaudoti šiomis paslaugomis , nes :

Sutvarkomi dokumentai – jei neturite patirties, bei padeda gauti jums SDK kodą

Atvyksta pas jus į nurodytą vietą – susitarus su supirkėjais, jie atvyksta pas jus į vietą,

Superkami prastos būklės automobiliai – jei jūsų automobilis prastos būklės, o gal net sudegęs? Tai reiškia, kad maža tikimybė, kad asmuo pirks sau tokį automobilį, todėl tai puikus variantas parduoti supirkėjui.

Jei jums nepatiks kaina kurią už jūsų automobilį pasiūlė, tuomet galėsite atsisakyti šio pasiūlymo, o siūlyti apsimoka, nes tai visai nemokamai.

Automobilių supirkimas – puiki paslauga norintiems sutaupyti laiko ir greičiau atsikratyti automobilio.