Vin patikra ar verta?

Vin patikra ar verta?

Dažnai užduodami klausimai kas yra Vin Patikra? Tai detali informacija apie jūsų automobilį pagal jo kėbulo numerį. Prieš perkant automobilį, visuomet yra rekomenduojama pasitikrinti jį pagal ataskaitą. Tos ataskaitos žinoma yra mokamos. Tačiau pirkdami ataskaitą, jūs sužinosite kur kas daugiau informacijos apie jums rūpimą automobilį. Kartais pasitaiko tokių atvejų, kad atrodo puikus automobilis, tačiau jis yra kitame Lietuvos gale, ir nesinori važiuoti veltui. Tokiu atveju dažnai žmonės pasitikrina automobilį, ir mato reikalingus duomenis, ir tuomet kur kas lengviau nuspręsti ar verta važiuoti iki to automobilio. Jei automobilis arti jūsų tuomet galite apsižiūrėti automobilį ir tik tuomet tikrintis jį pagal ataskaitą, jei parodys kokius nors duomenys, kurių pardavėjai jums nepasakė, tuomet galėsite parodyti pardavėjui ir nusiderėti kur kas daugiau. Vin patikra yra puiki paslauga norintiems nusipirkti tvarkingą automobilį ir turėti visą informaciją apie jį. Pirkdami automobilį su ataskaita, išvengsite nesąžiningų pardavimų ,nes:

 • Jums bus parodyta pilna ataskaita kiek savininkų automobilis turėjo
 • Jums parodys kada buvo eita techninė apžiūra, taip pat parodys ar ji buvo praeita.
 • Matysite automobilio keliavimo istoriją, kokioje šalyje ji buvo nupirkta, tuomet kai keitėsi savininkai į kurią šalį automobilis buvo transportuotas.
 • Gausite pilną ridos ataskaitą. Tai reiškia, jei automobilio rida buvo sukta, jūs tai matysite. Dažnas automobilio pardavėjas mėgsta atsukti ridą, tad norint to išvengti Vin ataskaita jums yra reikalinga.
 • Jums parodys ar automobilis nėra vogtas. Kartais pasitaiko tokių atvejų, kuomet parduodami automobiliai iš kitų šalių ir yra neregistruoti Lietuvoje. Ir gali būti ieškomas.
 • Taip pat jums bus parodyta automobilio komplektacija. Galėsite pamatyti ar komplektacija originali, ar niekas nebuvo išimta ir pakeista kitomis detalėmis.
 • Kartais gali būti nupirkti sudaužyti automobiliai ir sutvarkyti, tačiau ar norėtumėte vairuoti daužtą automobilį? Todėl Vin patikra parodys jums ar automobilis nebuvo daužtas, parodys nuotraukas jei buvo daužtas, bei bus parodoma suma kiek buvo gauta iš draudimo bendrovių. Norint tokių pirkinių išvengti visuomet rekomenduojama paslauga ,, Vin Patikra”

  Vin patikra ar verta?
  Vin patikra ar verta?

  Parašykite komentarą