Kaip išrinkti valytuvus automobiliui?

Kaip išrinkti valytuvus automobiliui

Daugelis vairuotojų neteikia didelės reikšmės automobilių valytuvų pasirinkimui ir dažniausiai perka pačius pigiausius. Kita vertus, gausybė gaminių ir jų variantų gali sukelti nemažai problemų. Įvairūs kabliukų tipai, tinkami ašmenų ilgiai ir jų konstrukcijos skirtumai kelia daug klausimų ir abejonių. Taigi, kaip išsirinkti automobilio valytuvus? Verta skirti šiek tiek laiko, kad išsirinktumėte tinkamą gaminį, kuris lemia matomumą, taigi ir saugumą kelyje.

Automobilių valytuvai yra paprastas elementas, kuris atlieka labai svarbią funkciją – užtikrina tinkamą matomumą sunkiomis oro sąlygomis. Kiekvienas vairuotojas žino ir gali rasti daugiau informacijos, koks svarbus yra priekinio stiklo skaidrumas, kai lyja ar sninga, o ant jo paviršiaus nukrenta vanduo. Tik tinkamai parinkti ir efektyvūs valytuvai užtikrins kelionės komfortą ir saugumą.

Kodėl turėtumėte pakeisti valytuvus?

Valytuvai yra sunaudojama dalis, kurią reikia reguliariai keisti. Valytuvas užtikrina geriausią šluostymo kokybę maždaug pusę metų. Tai atitinka maždaug 500 tūkst. šluostymo ciklai arba 60 futbolo aikštelių dydžio nuvalytas plotas. Valytuvai greitai susidėvi, ypač žiemą, kai jie veikiami sudėtingomis sąlygomis. Rekomenduojama reguliariai tikrinti valytuvų būklę, o susidėvėjus juos pakeisti..

Kokius valytuvų tipus turime asortimente?

  • Valytuvai su rėmeliu

Dažniausias valytuvų tipas, randamas daugumoje senesnių automobilių, yra skeleto tipas. Šio tipo valytuvai turi metalinį rėmą, kuris yra atsakingas už jo prispaudimą prie stiklo aštuoniuose vienodai išdėstytuose taškuose. Darbinė dalis tvirtinama prie rėmo.

  • Berėmiai valytuvai

Berėmių valytuvų konstrukcija yra vienodesnė lyginant su tradiciniais valytuvais. Medžiaga, iš kurios jie pagaminti, yra itin lanksti, o valytuvas tvirtinamas tiesiai prie stiklo. Berėmiai modeliai atrodo kiek estetiškiau ir sportiškiau.

Jie labai efektyviai surenka vandenį ir nešvarumus, nes dėl savo konstrukcijos puikiai prilimpa prie stiklo per visą paviršiaus ilgį – net ir važiuojant dideliu greičiu. Jų privalumas – tylus veikimas.

  • Hibridiniai valytuvai

Šio tipo valytuvai sujungia du ankstesnius. Jie išsiskiria visiškai uždengtu peiliuku, integruotu su rankena, priartindama klientus prie technologijos, kuri yra valytuvų ateitis. Privalumai: estetinė išvaizda, paprastas montavimas, didelis efektyvumas, taip pat konstrukcijos ilgaamžiškumas ir tvirtumas.

Jei dažnai važiuojate dideliu greičiu ir rūpinatės savo automobilio išvaizda, pagalvokite apie berėmius valytuvus, kurie pasiūlys ne tik šiuolaikišką išvaizdą, bet ir efektyvų veikimą.